Adana Mersin tren saatleri

Adana Mersin tren saatleri burada listelenmiştir

30 Nisan 2022 201 0

 

ADANA MERSİN TREN SAATLERİ 

 

Adana – Mersin – Adana Bölgesel Treni

Bu trenler Adana > Mersin > Adana arasında her gün işlerler. Adana > Şakirpaşa > Şehitlik > Zeytinli > Yenice > Tarsus > Huzurkent > Taşkent > Karacailyas > Tırmıl > Mersin tren saatleri, tren seferleri, tren bileti fiyatları. Adana Mersin arasında tren yolculuğu yaklaşık 1 saat 10 dakika sürmektedir.

 

İstasyonlarTrenler
1. Sefer2. Sefer3456

Adana

05:4506:1506:4007:1507:3508:15

Şakirpaşa

05:4906:2006:4407:2007:3908:19

Şehitlik

05:5406:2706:4907:2607:4508:24

Yenice

06:0906:4207:0407:4108:0008:39

Tarsus

06:2807:0107:2308:0008:1908:58

Huzurkent

X07:0907:3108:08XX

Taşkent

X07:1507:3708:14XX

Karacailyas

XX07:4408:21XX

Tırmıl

06:4907:2507:4808:25XX

Mersin

06:5707:3307:5608:3308:4709:26
İstasyonlarTrenler
78910111213
Adana09:0011:0011:3012:0012:3013:1514:00
Şakirpaşa09:0411:0411:3412:0412:3413:1914:04
Şehitlik09:0911:0911:3912:0912:3913:2414:09
Yenice09:2411:2411:5412:2412:5513:3914:24
Tarsus09:4311:4312:1312:4313:1413:5814:43
HuzurkentXXX12:51X14:06X
Taşkent09:55XX12:5713:2614:1214:55
KaracailyasXXX13:04X14:19X
Tırmıl10:05XX13:0813:3614:23X
Mersin10:1312:1112:4113:1613:4414:3115:12

İstasyonlarTrenler
14151617181920
Adana15:0015:3016:1516:4517:2017:4518:15
Şakirpaşa15:0415:3416:1916:4917:2417:4918:19
Şehitlik15:0915:3916:2416:5517:2917:5418:24
Yenice15:2815:5416:3917:1017:4418:0918:39
Tarsus15:4716:1316:5817:2918:0318:2818:58
HuzurkentXXX17:37X18:3619:06
Taşkent15:59X17:1017:4318:1518:42X
KaracailyasXX17:1717:50X18:49X
TırmılXX17:2117:5418:2518:5319:21
Mersin16:1616:4117:2918:0218:3319:0119:29
İstasyonlarTrenler
2122232425
Adana18:4520:0521:0522:0023:00
Şakirpaşa18:4920:0921:0922:0423:04
Şehitlik18:5420:1421:1422:1023:09
Yenice19:0920:3021:2922:2523:24
Tarsus19:2820:4921:4822:4423:43
HuzurkentXXXX23:51
TaşkentX21:0122:00X23:57
KaracailyasXX22:07X00:04
TırmılXX22:1123:0500:08
Mersin19:5621:1822:1923:1300:16

 


 

Lütfen bizi takip edin ve beğenin:
Tweet
Pin Share
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Yandex.Metrica
Twitter
Visit Us
Follow Me
Tweet
YouTube
YouTube
Instagram
Linkedin
Share
E posta
RSS