Mersin Adana Tren Saatleri

Mersin Adana Tren Saatleri burada listelenmiştir

30 Nisan 2022 177 0

MERSİN ADANA TREN SAATLERİ

 

Mersin – Adana Bölgesel Treni

Bu trenler Mersin > Adana > Mersin arasında her gün işlerler. Mersin > Tırmıl > Karacailyas > Taşkent > Huzurkent > Tarsus > Yenice > Zeytinli > Şehitlik > Şakirpaşa > Adana tren saatleri, tren seferleri, tren bileti fiyatları. Mersin Adana arasında tren yolculuğu yaklaşık 1 saat 10 dakika sürmektedir.

 

İstasyonlar

Trenler
123456

Mersin

05:4506:1007:0007:3508:0008:30

Tırmıl

XX07:09XX08:39

Karacailyas

XXXXXX

Taşkent

X06:2907:20X08:19X

Huzurkent

X06:35XXXX

Tarsus

06:1506:4407:3308:0508:3209:00

Yenice

06:3407:0307:5208:2408:5109:19

Şehitlik

06:5007:1908:0808:4009:0709:36

Şakirpaşa

06:5507:2408:1308:4509:1209:41

Adana

06:5807:2708:1608:4809:1509:44
İstasyonlarTrenler
78910111213
Mersin09:1510:0010:4511:4512:1513:2013:45
Tırmıl09:2410:09XX12:24X13:54
Karacailyas09:28XXX12:28XX
Taşkent09:3610:2011:04X12:3613:39X
Huzurkent09:42XXX12:42XX
Tarsus09:5110:3311:1612:1512:5113:5214:16
Yenice10:1010:5211:3512:3413:1214:1114:35
Şehitlik10:2611:0811:5112:5013:2814:2714:51
Şakirpaşa10:3111:1311:5612:5513:3314:3214:56
Adana10:3411:1611:5912:5813:3614:3514:59

İstasyonlarTrenler
14151617181920
Mersin14:3015:1516:0016:5017:1518:0018:30
Tırmıl14:39XX16:59X18:09X
KaracailyasXXX17:03X18:13X
TaşkentX15:3416:1917:11X18:2118:49
HuzurkentXXX17:17X18:2718:55
Tarsus15:0015:4716:3117:2617:4518:3619:04
Yenice15:1916:0716:5017:4518:0418:5519:23
Şehitlik15:3516:2317:0618:0118:2019:1119:39
Şakirpaşa15:4016:2817:1118:0618:2519:1619:44
Adana15:4316:3117:1418:0918:2819:1919:47
İstasyonlarTrenler
2122232425
Mersin19:0019:4520:2521:3022:30
Tırmıl19:09XX21:3922:39
Karacailyas19:13XX21:4322:43
Taşkent19:22XX21:5122:51
Huzurkent19:28XX21:5722:57
Tarsus19:3820:1520:5522:0623:06
Yenice19:5920:3421:1422:2523:25
Şehitlik20:1520:5021:3022:4123:41
Şakirpaşa20:2020:5521:3522:4623:46
Adana20:2320:5821:3822:4923:49

 

 

 

Lütfen bizi takip edin ve beğenin:
Tweet
Pin Share
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Yandex.Metrica
Twitter
Visit Us
Follow Me
Tweet
YouTube
YouTube
Instagram
Linkedin
Share
E posta
RSS