Eskişehir Afyon tren saatleri

Eskişehir Afyon tren saatleri burada listelenmiştir

19 Mayıs 2022 148 0

ESKİŞEHİR AFYON TREN SAATLERİ

 

Eskişehir – Kütahya – Afyon Bölgesel Treni

Bu trenler Eskişehir > Kütahya > Afyonkarahisar > Eskişehir arasında her gün işlerler. Eskişehir > Kızılinler > Gökçekısık > Porsuk > Sabuncupınar > Alayunt > Kütahya > Alayunt Müselles > Çöğürler > Değirmenözü > Demirözü > Döğer > İhsaniye > Gazlıgöl > Afyon A.Çetinkaya güzergahlarında hizmet vermektedir. Eskişehir Kütahya Afyon tren seferleri, tren saatleri, tren bileti fiyatları. Eskişehir Afyonkarahisar tren yolculuğu yaklaşık 3 saat 20 dakika sürmektedir.

 

 

Eskişehir > Afyon Güzergahı Tren Saatleri

İstasyonu

1. Tren

Eskişehir

17:45

Kızılinler

18:03

Sabuncupınar

18:32

Alayunt

18:53

Kütahya

19:10

Alayunt Müselles

19:19

Çöğürler

19:35

Değirmenözü

19:50

Demirözü

19:55

Döğer

20:03

İhsaniye

20:17

Gazlıgöl

20:28

Afyon A.Çetinkaya

20:51

 


 

Afyon > Eskişehir Güzergahı Tren Saatleri

İstasyonu

1. Tren

Afyon A.Çetinkaya

07:30

Gazlıgöl

07:57

İhsaniye

08:08

Döğer

08:22

Demirözü

08:30

Değirmenözü

08:35

Çöğürler

08:50

Alayunt Müselles

09:06

Kütahya

09:23

Alayunt

09:34

Sabuncupınar

09:54

Eskişehir

10:32

 


 

 

Lütfen bizi takip edin ve beğenin:
Tweet
Pin Share
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Yandex.Metrica
Twitter
Visit Us
Follow Me
Tweet
YouTube
YouTube
Instagram
Linkedin
Share
E posta
RSS