Mersin Islahiye tren saatleri

Mersin Islahiye tren saatleri burada listelenmiştir

18 Mayıs 2022 179 0

 

MERSİN ISLAHİYE  TREN SAATLERİ

 

 

Mersin – Adana – Osmaniye – Islahiye Bölgesel Treni

Bu trenler Mersin > Adana > Osmaniye > Islahiye (Gaziantep) arasında her gün işlerler. Mersin, Tırmıl, Karacailyas, Taşkent, Huzurkent, Tarsus, Yenice, Şehitlik, Şakirpaşa, Adana, Kiremithane, İncirlik, Yakapınar, Ceyhan, Günyazı, Toprakkale, Osmaniye, Mamure, Yarbaşı, Bahçe, Bahçeşehir, Ayran, Fevzipaşa, Islahiye güzergahlarında hizmet vermektedir. Mersin Islahiye tren seferleri, tren saatleri, tren bileti fiyatları. Mersin Islahiye tren yolculuğu yaklaşık 4 saat 30 dakika sürmektedir.

 

Mersin > Islahiye Güzergahı Tren Saatleri

İstasyonu

1. Tren

Mersin

17:30

Tırmıl

17:40

Karacailyas

17:45

Taşkent

17:53

Huzurkent

18:00

Tarsus

18:09

Yenice

18:28

Şehitlik

18:44

Şakirpaşa

18:49

Adana

19:03

Kiremithane

19:11

İncirlik

19:21

Yakapınar

19:35

Ceyhan

19:56

Toprakkale

20:22

Osmaniye

20:33

Mamure

20:42

Yarbaşı

21:03

Bahçe

21:21

Bahçeşehir

21:27

Ayran

21:38

Fevzipaşa

21:52

Km.514+900

21:57

Islahiye

22:03

 


 

 

Islahiye > Mersin Güzergahı Tren Saatleri

İstasyonu

1. Tren

Islahiye

07:30

Km.514+900

07:38

Fevzipaşa

07:45

Ayran

08:01

Bahçeşehir

08:09

Bahçe

08:14

Yarbaşı

08:30

Mamure

08:43

Osmaniye

08:53

Toprakkale

09:10

Ceyhan

09:36

Yakapınar

09:56

İncirlik

10:10

Kiremithane

10:19

Adana

10:36

Şakirpaşa

10:40

Şehitlik

10:45

Yenice

11:01

Tarsus

11:21

Huzurkent

11:29

Taşkent

11:36

Karacailyas

11:44

Tırmıl

11:49

Mersin

11:57

 

 


 

 

 

Lütfen bizi takip edin ve beğenin:
Tweet
Pin Share
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Yandex.Metrica
Twitter
Visit Us
Follow Me
Tweet
YouTube
YouTube
Instagram
Linkedin
Share
E posta
RSS