Mersin İskenderun tren saatleri

Mersin İskenderun tren saatleri burada listelenmiştir

12 Mayıs 2022 89 0

 

 

MERSİN İSKENDERUN TREN SAATLERİ

 

Mersin > İskenderun Güzergahı Tren Saatleri

İstasyon Adı

1. Tren2. Tren3. Tren

Mersin

06:3012:4016:30

Tırmıl

06:3912:4916:39

Karacailyas

06:43X16:43

Taşkent

06:51X16:51

Huzurkent

06:57X16:57

Tarsus

07:0713:1017:06

Yenice

07:2613:3017:26

Şehitlik

07:4213:4617:42

Şakirpaşa

07:4713:5117:47

Adana

07:5414:0117:56

Kiremithane

08:0114:0818:03

İncirlik

08:1014:1918:12

Yakapınar

08:2414:3318:27

Ceyhan

08:4514:5418:48

Toprakkale

09:1215:2019:15

Osmaniye

X15:30X

Erzin

09:2215:4619:25

Dörtyol

09:3916:0319:42

Payas

09:4616:1019:49

Km.38+075

09:4916:1319:52

Denizciler

10:0216:2620:05

İskenderun

10:0916:3320:12

 

 


 

İskenderun > Mersin Güzergahı Tren Saatleri

İstasyon Adı

1. Tren2. Tren3. Tren

İskenderun

07:1512:0017:15

Denizciler

07:2312:0817:23

Km.38+075

07:3612:2117:36

Payas

07:3912:2417:40

Dörtyol

07:4612:3117:48

Erzin

08:0312:4818:06

Osmaniye

X13:07X

Toprakkale

08:1613:1618:19

Ceyhan

08:4713:4118:47

Yakapınar

09:1314:0419:07

İncirlik

09:2714:1819:22

Kiremithane

09:3614:2719:31

Adana

09:5314:4419:48

Şakirpaşa

09:5714:4819:52

Şehitlik

10:0214:5319:57

Yenice

10:1715:0920:12

Tarsus

10:3615:2920:31

Huzurkent

XX20:39

Taşkent

10:48X20:45

Karacailyas

10:55X20:52

Tırmıl

10:59X20:56

Mersin

11:0715:5721:04

 


 

 

Lütfen bizi takip edin ve beğenin:
Tweet
Pin Share
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Yandex.Metrica
Twitter
Visit Us
Follow Me
Tweet
YouTube
YouTube
Instagram
Linkedin
Share
E posta
RSS