Mersin İskenderun tren saatleri

Mersin İskenderun tren saatleri burada listelenmiştir

12 Mayıs 2022 467 0

 

 

MERSİN İSKENDERUN TREN SAATLERİ

 

Mersin > İskenderun Güzergahı Tren Saatleri

İstasyon Adı

1. Tren2. Tren3. Tren

Mersin

06:3012:4016:30

Tırmıl

06:3912:4916:39

Karacailyas

06:43X16:43

Taşkent

06:51X16:51

Huzurkent

06:57X16:57

Tarsus

07:0713:1017:06

Yenice

07:2613:3017:26

Şehitlik

07:4213:4617:42

Şakirpaşa

07:4713:5117:47

Adana

07:5414:0117:56

Kiremithane

08:0114:0818:03

İncirlik

08:1014:1918:12

Yakapınar

08:2414:3318:27

Ceyhan

08:4514:5418:48

Toprakkale

09:1215:2019:15

Osmaniye

X15:30X

Erzin

09:2215:4619:25

Dörtyol

09:3916:0319:42

Payas

09:4616:1019:49

Km.38+075

09:4916:1319:52

Denizciler

10:0216:2620:05

İskenderun

10:0916:3320:12

 

 


 

İskenderun > Mersin Güzergahı Tren Saatleri

İstasyon Adı

1. Tren2. Tren3. Tren

İskenderun

07:1512:0017:15

Denizciler

07:2312:0817:23

Km.38+075

07:3612:2117:36

Payas

07:3912:2417:40

Dörtyol

07:4612:3117:48

Erzin

08:0312:4818:06

Osmaniye

X13:07X

Toprakkale

08:1613:1618:19

Ceyhan

08:4713:4118:47

Yakapınar

09:1314:0419:07

İncirlik

09:2714:1819:22

Kiremithane

09:3614:2719:31

Adana

09:5314:4419:48

Şakirpaşa

09:5714:4819:52

Şehitlik

10:0214:5319:57

Yenice

10:1715:0920:12

Tarsus

10:3615:2920:31

Huzurkent

XX20:39

Taşkent

10:48X20:45

Karacailyas

10:55X20:52

Tırmıl

10:59X20:56

Mersin

11:0715:5721:04

 


 

 

Lütfen bizi takip edin ve beğenin:
Tweet
Pin Share
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Yandex.Metrica
kurtköy escortbağcılar escortbağdat caddesi escortbaşakşehir escortbayrampaşa escortbeykoz escortbodrum escort
Twitter
Visit Us
Follow Me
Tweet
YouTube
YouTube
Instagram
Linkedin
Share
E posta
RSS
kürtçe mp3 indir dur