İstanbul Havaist otobüs saatleri

İstanbul Havaist otobüs saatleri burada listelenmiştir

27 Temmuz 2022 452 0

İçerik tablosu

İSTANBUL HAVAİST OTOBÜS SAATLERİ

 

İSTANBUL HAVALİMANI- 4.LEVENT HATTI 

Sefer saatleri ana durak kalkış saatleridir. Ara durağa gelme süresi trafik yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir.

00:05

 

00:35

 

01:15

 

02:15

 

03:15

 

04:15

 

05:15

 

06:00

 

06:35

 

08:00

 

09:00

 

10:00

 

11:00

 

12:00

 

13:00

 

14:00

 

15:00

 

16:00

 

17:00

 

18:00

 

19:00

 

20:00

 

21:00

 

22:30

 

23:30

02.00, 03.40, 04.20, 04.55, 05.35, saatlerinde Taksim Meydan’dan hareket eden araçlarımız Beşiktaş, Zincirlikuyu ve 4. Levent’e uğradıktan sonra İstanbul Havalimanı’na hareket etmektedir. Aracın tahmini geliş süresi Taksim kalkışının 15 dakika sonrasıdır. 00.05, 00.35, 01.15, 02.15, 03.15, 04.15, 05.15 İstanbul Havalimanı kalkışlı seferlerimiz 4. Levent, Zincirlikuyu ve Beşiktaş’a uğradıktan sonra Taksim durağımıza gelmektedir. Trafik yoğunluğu kaza gibi olağanüstü durumlarla karşılaşıldığında rotalarımızda ve sefer saatlerinde operasyonel değişiklikler olabilmektedir. Misafirlerimizin sefer kalkış saatinden önce durakta olmaları önemle rica olunur.

 


 

İSTANBUL HAVALİMANI- ACIBADEM METRO HATTI

Sefer saatleri ana durak kalkış saatleridir. Ara durağa gelme süresi trafik yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir.

00:00

 

01:15

 

02:00

 

03:00

 

04:00

 

06:00

 

07:15

 

08:00

 

08:45

 

09:30

 

10:15

 

11:00

 

11:45

 

12:30

 

13:00

 

13:45

 

14:30

 

15:15

 

16:00

 

16:45

 

17:30

 

18:15

 

19:00

 

19:45

 

20:30

 

21:30

 

22:15

 

23:00

01.40, 03.20, 04.50, 05.30 saatlerinde Sabiha Gökçen kalkışlı aracımız Kadıköy, Acıbadem Metro, Yenisahra, Tepeüstü ve Kavacık’a uğradıktan sonra İstanbul Havalimanı’na hareket etmektedir. Kadıköy’e uğrayan araçlarımızın kalkış saati Sabiha Gökçen kalkış saatinden 30 dakika sonrasıdır. İstanbul Havalimanı’ndan kalkan 01.15, 02.00, 03.00, 04.00 seferlerimiz Kavacık, Tepeüstü, Yenisahra, Acıbadem Metro ve Kadıköy’e uğradıktan sonra Sabiha Gökçen Havalimanı’na gelmektedir. Trafik yoğunluğu kaza gibi olağanüstü durumlarla karşılaşıldığında rotalarımızda ve sefer saatlerinde operasyonel değişiklikler olabilmektedir. Misafirlerimizin sefer kalkış saatinden önce durakta olmaları önemle rica olunur. 

 


 

İSTANBUL HAVALİMANI-AKSARAY BEYAZIT MEYDANI HATTI

Sefer saatleri ana durak kalkış saatleridir. Ara durağa gelme süresi trafik yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir.

00:00

 

00:25

 

00:50

 

01:15

 

01:45

 

02:15

 

03:00

 

04:00

 

04:45

 

05:40

 

06:10

 

06:40

 

07:10

 

07:35

 

08:00

 

08:30

 

09:00

 

09:30

 

10:00

 

10:25

 

10:45

 

11:05

 

11:25

 

11:45

 

12:05

 

12:25

 

12:45

 

13:05

 

13:25

 

13:45

 

14:05

 

14:25

 

14:45

 

15:05

 

15:25

 

15:45

 

16:05

 

16:25

 

16:45

 

17:05

 

17:25

 

17:45

 

18:05

 

18:25

 

18:45

 

19:05

 

19:25

 

19:50

 

20:15

 

20:40

 

21:05

 

21:30

 

21:55

 

22:20

 

22:45

 

23:10

 

23:35

Ordu Caddesi trafiğe kapalı olduğu için Beyazıt Meydan-İstanbul Havalimanı hattımızın 10.00 ile 21.00 saatleri arasında ilk kalkış durağı Aksaray olacaktır. Akşam saatlerinde Beyazıt Meydan’dan ilk kalkış 21.15’te yapılmaktadır. NOT: Trafik yoğunluğu ve kaza gibi olağanüstü durumlarla karşılaşıldığında rotalarımızda ve sefer saatlerinde operasyonel değişiklikler olabilmektedir. Misafirlerimizin sefer kalkış saatinden önce durakta olmaları önemle rica olunur.

 


 

İSTANBUL HAVALİMANI – AKSARAY METRO HATTI

Sefer saatleri ana durak kalkış saatleridir. Ara durağa gelme süresi trafik yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir.

00:00

 

00:25

 

00:50

 

01:15

 

01:45

 

02:15

 

03:00

 

04:00

 

04:45

 

05:40

 

06:10

 

06:40

 

07:10

 

07:35

 

08:00

 

08:30

 

09:00

 

09:30

 

10:00

 

10:25

 

10:45

 

11:05

 

11:25

 

11:45

 

12:05

 

12:25

 

12:45

 

13:05

 

13:25

 

13:45

 

14:05

 

14:25

 

14:45

 

15:05

 

15:25

 

15:45

 

16:05

 

16:25

 

16:45

 

17:05

 

17:25

 

17:45

 

18:05

 

18:25

 

18:45

 

19:05

 

19:25

 

19:50

 

20:15

 

20:40

 

21:05

 

21:30

 

21:55

 

22:20

 

22:45

 

23:10

 

23:35

Ordu Caddesi trafiğe kapalı olduğu için Beyazıt Meydan-İstanbul Havalimanı hattımızın 10.00 ile 21.00 saatleri arasında ilk kalkış durağı Aksaray olacaktır. Akşam saatlerinde Beyazıt Meydan’dan ilk kalkış 21.15’te yapılmaktadır. NOT: Trafik yoğunluğu ve kaza gibi olağanüstü durumlarla karşılaşıldığında rotalarımızda ve sefer saatlerinde operasyonel değişiklikler olabilmektedir. Misafirlerimizin sefer kalkış saatinden önce durakta olmaları önemle rica olunur.

 


 

İSTANBUL HAVALİMANI- ATAKÖY 3.KISIM HATTI

Sefer saatleri ana durak kalkış saatleridir. Ara durağa gelme süresi trafik yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir.

00:00

 

00:30

 

01:00

 

02:00

 

03:00

 

04:00

 

05:00

 

05:40

 

06:10

 

06:40

 

07:05

 

07:30

 

08:00

 

08:30

 

09:05

 

09:40

 

10:10

 

10:35

 

11:05

 

11:30

 

12:00

 

12:30

 

12:55

 

13:25

 

13:50

 

14:15

 

14:45

 

15:15

 

15:45

 

16:10

 

16:40

 

17:05

 

17:35

 

18:00

 

18:25

 

18:50

 

19:15

 

19:45

 

20:15

 

20:45

 

21:20

 

21:50

 

22:20

 

22:45

 

23:10

 

23:35

Trafik yoğunluğu kaza gibi olağanüstü durumlarla karşılaşıldığında rotalarımızda ve sefer saatlerinde operasyonel değişiklikler olabilmektedir. Misafirlerimizin sefer kalkış saatinden önce durakta olmaları önemle rica olunur.

 


 

İSTANBUL HAVALİMANI- ATATÜRK MAH.(ARENA PARK) HATTI 

Sefer saatleri ana durak kalkış saatleridir. Ara durağa gelme süresi trafik yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir.

01:00

 

02:10

 

03:20

 

04:30

 

05:40

 

06:30

 

07:30

 

08:40

 

09:50

 

11:00

 

12:10

 

13:20

 

14:30

 

15:40

 

16:50

 

18:00

 

19:10

 

20:20

 

21:30

 

22:40

 

23:50

Trafik yoğunluğu kaza gibi olağanüstü durumlarla karşılaşıldığında rotalarımızda ve sefer saatlerinde operasyonel değişiklikler olabilmektedir. Misafirlerimizin sefer kalkış saatinden önce durakta olmaları önemle rica olunur. 

 


 

İSTANBUL HAVALİMANI-AVCILAR CAMİ HATTI

Sefer saatleri ana durak kalkış saatleridir. Ara durağa gelme süresi trafik yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir.

00:00

 

01:00

 

02:00

 

03:30

 

05:00

 

06:00

 

07:00

 

08:00

 

09:00

 

10:00

 

11:00

 

12:00

 

13:00

 

14:00

 

15:00

 

16:00

 

17:00

 

18:00

 

19:00

 

20:00

 

21:00

 

22:00

 

23:00

Trafik yoğunluğu kaza gibi olağanüstü durumlarla karşılaşıldığında rotalarımızda ve sefer saatlerinde operasyonel değişiklikler olabilmektedir. Misafirlerimizin sefer kalkış saatinden önce durakta olmaları önemle rica olunur.

 


 

İSTANBUL HAVALİMANI- AYVANSARAY HATTI

Sefer saatleri ana durak kalkış saatleridir. Ara durağa gelme süresi trafik yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir.

00:00

 

00:25

 

00:50

 

01:15

 

01:45

 

02:15

 

03:00

 

04:00

 

04:45

 

05:40

 

06:10

 

06:40

 

07:10

 

07:35

 

08:00

 

08:30

 

09:00

 

09:30

 

10:00

 

10:25

 

10:45

 

11:05

 

11:25

 

11:45

 

12:05

 

12:25

 

12:45

 

13:05

 

13:25

 

13:45

 

14:05

 

14:25

 

14:45

 

15:05

 

15:25

 

15:45

 

16:05

 

16:25

 

16:45

 

17:05

 

17:25

 

17:45

 

18:05

 

18:25

 

18:45

 

19:05

 

19:25

 

19:50

 

20:15

 

20:40

 

21:05

 

21:30

 

21:55

 

22:20

 

22:45

 

23:10

 

23:35

Ordu Caddesi trafiğe kapalı olduğu için Beyazıt Meydan-İstanbul Havalimanı hattımızın 10.00 ile 21.00 saatleri arasında ilk kalkış durağı Aksaray olacaktır. Akşam saatlerinde Beyazıt Meydan’dan ilk kalkış 21.15’te yapılmaktadır. NOT: Trafik yoğunluğu ve kaza gibi olağanüstü durumlarla karşılaşıldığında rotalarımızda ve sefer saatlerinde operasyonel değişiklikler olabilmektedir. Misafirlerimizin sefer kalkış saatinden önce durakta olmaları önemle rica olunur.

 


 

İSTANBUL  HAVALİMANI -BAHÇEŞEHİR MERKEZ HATTI

Sefer saatleri ana durak kalkış saatleridir. Ara durağa gelme süresi trafik yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir.

00:00

 

01:00

 

02:00

 

03:30

 

05:00

 

06:00

 

07:00

 

08:00

 

09:00

 

10:00

 

11:00

 

12:00

 

13:00

 

14:00

 

15:00

 

16:00

 

17:00

 

18:00

 

19:00

 

20:00

 

21:00

 

22:00

 

23:00

Trafik yoğunluğu kaza gibi olağanüstü durumlarla karşılaşıldığında rotalarımızda ve sefer saatlerinde operasyonel değişiklikler olabilmektedir. Misafirlerimizin sefer kalkış saatinden önce durakta olmaları önemle rica olunur. 

 


 

İSTANBUL HAVALİMANI – BAKIRKÖY İDO HATTI

Sefer saatleri ana durak kalkış saatleridir. Ara durağa gelme süresi trafik yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir.

00:00

 

00:30

 

01:00

 

02:00

 

03:00

 

04:00

 

05:00

 

05:40

 

06:10

 

06:40

 

07:05

 

07:30

 

08:00

 

08:30

 

09:05

 

09:40

 

10:10

 

10:35

 

11:05

 

11:30

 

12:00

 

12:30

 

12:55

 

13:25

 

13:50

 

14:15

 

14:45

 

15:15

 

15:45

 

16:10

 

16:40

 

17:05

 

17:35

 

18:00

 

18:25

 

18:50

 

19:15

 

19:45

 

20:15

 

20:45

 

21:20

 

21:50

 

22:20

 

22:45

 

23:10

 

23:35

Trafik yoğunluğu kaza gibi olağanüstü durumlarla karşılaşıldığında rotalarımızda ve sefer saatlerinde operasyonel değişiklikler olabilmektedir. Misafirlerimizin sefer kalkış saatinden önce durakta olmaları önemle rica olunur. 

 


 

İSTANBUL HAVALİMANI- BAŞAKŞEHİR METROKENT HATTI

Sefer saatleri ana durak kalkış saatleridir. Ara durağa gelme süresi trafik yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir.

01:00

 

02:10

 

03:20

 

04:30

 

05:40

 

06:30

 

07:30

 

08:40

 

09:50

 

11:00

 

12:10

 

13:20

 

14:30

 

15:40

 

16:50

 

18:00

 

19:10

 

20:20

 

21:30

 

22:40

 

23:50

Trafik yoğunluğu kaza gibi olağanüstü durumlarla karşılaşıldığında rotalarımızda ve sefer saatlerinde operasyonel değişiklikler olabilmektedir. Misafirlerimizin sefer kalkış saatinden önce durakta olmaları önemle rica olunur. 

 


 

İSTANBUL HAVALİMANI – BEŞİKTAŞ MEYDANI HATTI

Sefer saatleri ana durak kalkış saatleridir. Ara durağa gelme süresi trafik yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir.

00:05

 

00:35

 

01:15

 

02:15

 

03:15

 

04:15

 

05:15

 

06:00

 

06:35

 

08:00

 

09:00

 

10:00

 

11:00

 

12:00

 

13:00

 

14:00

 

15:00

 

16:00

 

17:00

 

18:00

 

19:00

 

20:00

 

21:00

 

22:30

 

23:30

02.00, 03.40, 04.20, 04.55, 05.35, saatlerinde Taksim Meydan’dan hareket eden araçlarımız Beşiktaş, Zincirlikuyu ve 4. Levent’e uğradıktan sonra İstanbul Havalimanı’na hareket etmektedir. Aracın tahmini geliş süresi Taksim kalkışının 15 dakika sonrasıdır. 00.05, 00.35, 01.15, 02.15, 03.15, 04.15, 05.15 İstanbul Havalimanı kalkışlı seferlerimiz 4. Levent, Zincirlikuyu ve Beşiktaş’a uğradıktan sonra Taksim durağımıza gelmektedir. Trafik yoğunluğu kaza gibi olağanüstü durumlarla karşılaşıldığında rotalarımızda ve sefer saatlerinde operasyonel değişiklikler olabilmektedir. Misafirlerimizin sefer kalkış saatinden önce durakta olmaları önemle rica olunur.

 


 

İSTANBUL HAVALİMANI-BEYLİKDÜZÜ (MARMARA PARK ) HATTI

Sefer saatleri ana durak kalkış saatleridir. Ara durağa gelme süresi trafik yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir.

00:10

 

00:30

 

00:50

 

01:10

 

01:50

 

02:50

 

04:00

 

05:00

 

05:35

 

06:15

 

06:45

 

07:05

 

07:35

 

08:00

 

08:25

 

08:50

 

09:15

 

09:40

 

10:05

 

10:30

 

10:55

 

11:15

 

11:35

 

11:55

 

12:20

 

12:40

 

13:00

 

13:20

 

13:40

 

14:00

 

14:20

 

14:40

 

15:05

 

15:30

 

15:55

 

16:20

 

16:45

 

17:10

 

17:35

 

18:00

 

18:25

 

18:50

 

19:10

 

19:30

 

19:50

 

20:10

 

20:30

 

20:50

 

21:10

 

21:30

 

21:50

 

22:10

 

22:30

 

22:50

 

23:10

 

23:30

 

23:50

Trafik yoğunluğu kaza gibi olağanüstü durumlarla karşılaşıldığında rotalarımızda ve sefer saatlerinde operasyonel değişiklikler olabilmektedir. Misafirlerimizin sefer kalkış saatinden önce durakta olmaları önemle rica olunur. 

 


 

İSTANBUL HAVALİMANI -BÜYÜKÇEKMECE HATTI

Sefer saatleri ana durak kalkış saatleridir. Ara durağa gelme süresi trafik yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir.

00:10

 

00:30

 

00:50

 

01:10

 

01:50

 

02:50

 

04:00

 

05:00

 

05:35

 

06:15

 

06:45

 

07:05

 

07:35

 

08:00

 

08:25

 

08:50

 

09:15

 

09:40

 

10:05

 

10:30

 

10:55

 

11:15

 

11:35

 

11:55

 

12:20

 

12:40

 

13:00

 

13:20

 

13:40

 

14:00

 

14:20

 

14:40

 

15:05

 

15:30

 

15:55

 

16:20

 

16:45

 

17:10

 

17:35

 

18:00

 

18:25

 

18:50

 

19:10

 

19:30

 

19:50

 

20:10

 

20:30

 

20:50

 

21:10

 

21:30

 

21:50

 

22:10

 

22:30

 

22:50

 

23:10

 

23:30

 

23:50

Trafik yoğunluğu kaza gibi olağanüstü durumlarla karşılaşıldığında rotalarımızda ve sefer saatlerinde operasyonel değişiklikler olabilmektedir. Misafirlerimizin sefer kalkış saatinden önce durakta olmaları önemle rica olunur. 

 


 

İSTANBUL HAVALİMANI-ÇATALCA DEVLET HASTANESİ HATTI

Sefer saatleri ana durak kalkış saatleridir. Ara durağa gelme süresi trafik yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir.

00:10

 

00:30

 

00:50

 

01:10

 

01:50

 

02:50

 

04:00

 

05:00

 

05:35

 

06:15

 

06:45

 

07:05

 

07:35

 

08:00

 

08:25

 

08:50

 

09:15

 

09:40

 

10:05

 

10:30

 

10:55

 

11:15

 

11:35

 

11:55

 

12:20

 

12:40

 

13:00

 

13:20

 

13:40

 

14:00

 

14:20

 

14:40

 

15:05

 

15:30

 

15:55

 

16:20

 

16:45

 

17:10

 

17:35

 

18:00

 

18:25

 

18:50

 

19:10

 

19:30

 

19:50

 

20:10

 

20:30

 

20:50

 

21:10

 

21:30

 

21:50

 

22:10

 

22:30

 

22:50

 

23:10

 

23:30

 

23:50

Trafik yoğunluğu kaza gibi olağanüstü durumlarla karşılaşıldığında rotalarımızda ve sefer saatlerinde operasyonel değişiklikler olabilmektedir. Misafirlerimizin sefer kalkış saatinden önce durakta olmaları önemle rica olunur. 

 


 

İSTANBUL HAVALİMANI – DEMİRCİLER SİTESİ(MALL OF) HATTI

Sefer saatleri ana durak kalkış saatleridir. Ara durağa gelme süresi trafik yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir.

01:00

 

02:10

 

03:20

 

04:30

 

05:40

 

06:30

 

07:30

 

08:40

 

09:50

 

11:00

 

12:10

 

13:20

 

14:30

 

15:40

 

16:50

 

18:00

 

19:10

 

20:20

 

21:30

 

22:40

 

23:50

Trafik yoğunluğu kaza gibi olağanüstü durumlarla karşılaşıldığında rotalarımızda ve sefer saatlerinde operasyonel değişiklikler olabilmektedir. Misafirlerimizin sefer kalkış saatinden önce durakta olmaları önemle rica olunur.

 


 

İSTANBUL HAVALİMANI -GÖKTÜRK HATTI

Sefer saatleri ana durak kalkış saatleridir. Ara durağa gelme süresi trafik yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir.

00:40

 

01:50

 

03:20

 

04:30

 

05:50

 

06:50

 

07:50

 

08:30

 

09:10

 

09:55

 

10:40

 

11:20

 

12:00

 

12:45

 

13:30

 

14:15

 

15:00

 

15:40

 

16:20

 

17:05

 

17:40

 

18:20

 

19:05

 

19:45

 

20:30

 

21:15

 

22:00

 

22:40

 

23:40

NOT: Trafik yoğunluğu ve kaza gibi olağanüstü durumlarla karşılaşıldığında rotalarımızda ve sefer saatlerinde operasyonel değişiklikler olabilmektedir. Misafirlerimizin sefer kalkış saatinden önce durakta olmaları önemle rica olunur. 

 


 

İSTANBUL HAVALİMANI -GÜNEŞPARK EVLERİ HATTI

Sefer saatleri ana durak kalkış saatleridir. Ara durağa gelme süresi trafik yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir.

01:00

 

02:10

 

03:20

 

04:30

 

05:40

 

06:30

 

07:30

 

08:40

 

09:50

 

11:00

 

12:10

 

13:20

 

14:30

 

15:40

 

16:50

 

18:00

 

19:10

 

20:20

 

21:30

 

22:40

 

23:50

Trafik yoğunluğu kaza gibi olağanüstü durumlarla karşılaşıldığında rotalarımızda ve sefer saatlerinde operasyonel değişiklikler olabilmektedir. Misafirlerimizin sefer kalkış saatinden önce durakta olmaları önemle rica olunur. 

 


 

İSTANBUL HAVALİMANI -HALKALI İSTASYON HATTI

Sefer saatleri ana durak kalkış saatleridir. Ara durağa gelme süresi trafik yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir.

01:00

 

02:10

 

03:20

 

04:30

 

05:40

 

06:30

 

07:30

 

08:40

 

09:50

 

11:00

 

12:10

 

13:20

 

14:30

 

15:40

 

16:50

 

18:00

 

19:10

 

20:20

 

21:30

 

22:40

 

23:50

Trafik yoğunluğu kaza gibi olağanüstü durumlarla karşılaşıldığında rotalarımızda ve sefer saatlerinde operasyonel değişiklikler olabilmektedir. Misafirlerimizin sefer kalkış saatinden önce durakta olmaları önemle rica olunur.

 


 

İSTANBUL HAVALİMANI – HALKALI MEYDAN HATTI

Sefer saatleri ana durak kalkış saatleridir. Ara durağa gelme süresi trafik yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir.

01:00

 

02:10

 

03:20

 

04:30

 

05:40

 

06:30

 

07:30

 

08:40

 

09:50

 

11:00

 

12:10

 

13:20

 

14:30

 

15:40

 

16:50

 

18:00

 

19:10

 

20:20

 

21:30

 

22:40

 

23:50

Trafik yoğunluğu kaza gibi olağanüstü durumlarla karşılaşıldığında rotalarımızda ve sefer saatlerinde operasyonel değişiklikler olabilmektedir. Misafirlerimizin sefer kalkış saatinden önce durakta olmaları önemle rica olunur. 

 


 

İSTANBUL HAVALİMANI – HARARİDERE SAN SİTESİ(TORİUM) HATTI

Sefer saatleri ana durak kalkış saatleridir. Ara durağa gelme süresi trafik yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir.

00:00

 

01:00

 

02:00

 

03:30

 

05:00

 

06:00

 

07:00

 

08:00

 

09:00

 

10:00

 

11:00

 

12:00

 

13:00

 

14:00

 

15:00

 

16:00

 

17:00

 

18:00

 

19:00

 

20:00

 

21:00

 

22:00

 

23:00

Trafik yoğunluğu kaza gibi olağanüstü durumlarla karşılaşıldığında rotalarımızda ve sefer saatlerinde operasyonel değişiklikler olabilmektedir. Misafirlerimizin sefer kalkış saatinden önce durakta olmaları önemle rica olunur. 

 


 

İSTANBUL HAVALİMANI – HASDAL HATTI

Sefer saatleri ana durak kalkış saatleridir. Ara durağa gelme süresi trafik yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir.

00:40

 

01:50

 

03:20

 

04:30

 

05:50

 

06:50

 

07:50

 

08:30

 

09:10

 

09:55

 

10:40

 

11:20

 

12:00

 

12:45

 

13:30

 

14:15

 

15:00

 

15:40

 

16:20

 

17:05

 

17:40

 

18:20

 

19:05

 

19:45

 

20:30

 

21:15

 

22:00

 

22:40

 

23:40

NOT: Trafik yoğunluğu ve kaza gibi olağanüstü durumlarla karşılaşıldığında rotalarımızda ve sefer saatlerinde operasyonel değişiklikler olabilmektedir. Misafirlerimizin sefer kalkış saatinden önce durakta olmaları önemle rica olunur. 

 


 

İSTANBUL HAVALİMANI -ISPARTAKULE BLOKLARI HATTI

Sefer saatleri ana durak kalkış saatleridir. Ara durağa gelme süresi trafik yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir.

00:00

 

01:00

 

02:00

 

03:30

 

05:00

 

06:00

 

07:00

 

08:00

 

09:00

 

10:00

 

11:00

 

12:00

 

13:00

 

14:00

 

15:00

 

16:00

 

17:00

 

18:00

 

19:00

 

20:00

 

21:00

 

22:00

 

23:00

Trafik yoğunluğu kaza gibi olağanüstü durumlarla karşılaşıldığında rotalarımızda ve sefer saatlerinde operasyonel değişiklikler olabilmektedir. Misafirlerimizin sefer kalkış saatinden önce durakta olmaları önemle rica olunur. 

 


 

İSTANBUL HAVALİMANI-KADIKÖY HATTI

Sefer saatleri ana durak kalkış saatleridir. Ara durağa gelme süresi trafik yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir.

00:00

 

01:15

 

02:00

 

03:00

 

04:00

 

06:00

 

07:15

 

08:00

 

08:45

 

09:30

 

10:15

 

11:00

 

11:45

 

12:30

 

13:00

 

13:45

 

14:30

 

15:15

 

16:00

 

16:45

 

17:30

 

18:15

 

19:00

 

19:45

 

20:30

 

21:30

 

22:15

 

23:00

01.40, 03.20, 04.50, 05.30 saatlerinde Sabiha Gökçen kalkışlı aracımız Kadıköy, Acıbadem Metro, Yenisahra, Tepeüstü ve Kavacık’a uğradıktan sonra İstanbul Havalimanı’na hareket etmektedir. Kadıköy’e uğrayan araçlarımızın kalkış saati Sabiha Gökçen kalkış saatinden 30 dakika sonrasıdır. İstanbul Havalimanı’ndan kalkan 01.15, 02.00, 03.00, 04.00 seferlerimiz Kavacık, Tepeüstü, Yenisahra, Acıbadem Metro ve Kadıköy’e uğradıktan sonra Sabiha Gökçen Havalimanı’na gelmektedir. Trafik yoğunluğu kaza gibi olağanüstü durumlarla karşılaşıldığında rotalarımızda ve sefer saatlerinde operasyonel değişiklikler olabilmektedir. Misafirlerimizin sefer kalkış saatinden önce durakta olmaları önemle rica olunur. 

 


 

İSTANBUL HAVALİMANI -KAVACIK  HATTI

Sefer saatleri ana durak kalkış saatleridir. Ara durağa gelme süresi trafik yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir.

00:00

 

01:15

 

02:00

 

03:00

 

04:00

 

06:00

 

07:15

 

08:00

 

08:45

 

09:30

 

10:15

 

11:00

 

11:45

 

12:30

 

13:00

 

13:45

 

14:30

 

15:15

 

16:00

 

16:45

 

17:30

 

18:15

 

19:00

 

19:45

 

20:30

 

21:30

 

22:15

 

23:00

01.40, 03.20, 04.50, 05.30 saatlerinde Sabiha Gökçen kalkışlı aracımız Kadıköy, Acıbadem Metro, Yenisahra, Tepeüstü ve Kavacık’a uğradıktan sonra İstanbul Havalimanı’na hareket etmektedir. Kadıköy’e uğrayan araçlarımızın kalkış saati Sabiha Gökçen kalkış saatinden 30 dakika sonrasıdır. İstanbul Havalimanı’ndan kalkan 01.15, 02.00, 03.00, 04.00 seferlerimiz Kavacık, Tepeüstü, Yenisahra, Acıbadem Metro ve Kadıköy’e uğradıktan sonra Sabiha Gökçen Havalimanı’na gelmektedir. Trafik yoğunluğu kaza gibi olağanüstü durumlarla karşılaşıldığında rotalarımızda ve sefer saatlerinde operasyonel değişiklikler olabilmektedir. Misafirlerimizin sefer kalkış saatinden önce durakta olmaları önemle rica olunur. 

 


 

İSTANBUL HAVALİMANI-NURTEPE VİYADÜK HATTI

Sefer saatleri ana durak kalkış saatleridir. Ara durağa gelme süresi trafik yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir.

00:05

 

00:35

 

01:15

 

02:15

 

03:15

 

04:15

 

05:15

 

06:00

 

06:35

 

07:30

 

08:05

 

08:40

 

09:15

 

09:45

 

10:15

 

10:50

 

11:10

 

11:25

 

11:45

 

12:10

 

12:40

 

13:00

 

13:20

 

13:40

 

14:00

 

14:20

 

14:45

 

15:10

 

15:35

 

16:00

 

16:25

 

16:50

 

17:15

 

17:40

 

18:05

 

18:30

 

18:55

 

19:20

 

19:45

 

20:10

 

20:35

 

21:00

 

21:25

 

21:50

 

22:15

 

22:40

 

23:05

 

23:35

02.00, 03.40, 04.20, 04.55, 05.35, saatlerinde Taksim Meydan’dan hareket eden araçlarımız Beşiktaş, Zincirlikuyu ve 4. Levent’e uğradıktan sonra İstanbul Havalimanı’na hareket etmektedir. 06.05 seferimiz Beşiktaş Meydan durağımızdan kalkış yapmaktadır. Aracın tahmini geliş süresi Taksim kalkışının 15 dakika sonrasıdır. 00.05, 00.35, 01.15, 02.15, 03.15, 04.15, 05.15 İstanbul Havalimanı kalkışlı seferlerimiz 4. Levent, Zincirlikuyu ve Beşiktaş’a uğradıktan sonra Taksim durağımıza gelmektedir. Trafik yoğunluğu kaza gibi olağanüstü durumlarla karşılaşıldığında rotalarımızda ve sefer saatlerinde operasyonel değişiklikler olabilmektedir. Misafirlerimizin sefer kalkış saatinden önce durakta olmaları önemle rica olunur.

 


 

İSTANBUL HAVALİMANI- ESENLER OTOGARI HATTI

Sefer saatleri ana durak kalkış saatleridir. Ara durağa gelme süresi trafik yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir.

00:40

 

01:50

 

03:20

 

04:30

 

05:50

 

06:50

 

07:50

 

08:30

 

09:10

 

09:55

 

10:40

 

11:20

 

12:00

 

12:45

 

13:30

 

14:15

 

15:00

 

15:40

 

16:20

 

17:05

 

17:40

 

18:20

 

19:05

 

19:45

 

20:30

 

21:15

 

22:00

 

22:40

 

23:40

NOT: Trafik yoğunluğu ve kaza gibi olağanüstü durumlarla karşılaşıldığında rotalarımızda ve sefer saatlerinde operasyonel değişiklikler olabilmektedir. Misafirlerimizin sefer kalkış saatinden önce durakta olmaları önemle rica olunur. 

 


 

İSTANBUL HAVALİMANI -PİYALEPAŞA HATTI

Sefer saatleri ana durak kalkış saatleridir. Ara durağa gelme süresi trafik yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir.

00:05

 

00:35

 

01:15

 

02:15

 

03:15

 

04:15

 

05:15

 

06:00

 

06:35

 

07:30

 

08:05

 

08:40

 

09:15

 

09:45

 

10:15

 

10:50

 

11:10

 

11:25

 

11:45

 

12:10

 

12:40

 

13:00

 

13:20

 

13:40

 

14:00

 

14:20

 

14:45

 

15:10

 

15:35

 

16:00

 

16:25

 

16:50

 

17:15

 

17:40

 

18:05

 

18:30

 

18:55

 

19:20

 

19:45

 

20:10

 

20:35

 

21:00

 

21:25

 

21:50

 

22:15

 

22:40

 

23:05

 

23:35

02.00, 03.40, 04.20, 04.55, 05.35, saatlerinde Taksim Meydan’dan hareket eden araçlarımız Beşiktaş, Zincirlikuyu ve 4. Levent’e uğradıktan sonra İstanbul Havalimanı’na hareket etmektedir. 06.05 seferimiz Beşiktaş Meydan durağımızdan kalkış yapmaktadır. Aracın tahmini geliş süresi Taksim kalkışının 15 dakika sonrasıdır. 00.05, 00.35, 01.15, 02.15, 03.15, 04.15, 05.15 İstanbul Havalimanı kalkışlı seferlerimiz 4. Levent, Zincirlikuyu ve Beşiktaş’a uğradıktan sonra Taksim durağımıza gelmektedir. Trafik yoğunluğu kaza gibi olağanüstü durumlarla karşılaşıldığında rotalarımızda ve sefer saatlerinde operasyonel değişiklikler olabilmektedir. Misafirlerimizin sefer kalkış saatinden önce durakta olmaları önemle rica olunur. 

 


 

İSTANBUL HAVALİMANI – SABİHAGÖKÇEN HAVALİMANI HATTI

Sefer saatleri ana durak kalkış saatleridir. Ara durağa gelme süresi trafik yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir.

00:30

 

01:15

 

02:00

 

03:00

 

04:00

 

05:30

 

06:30

 

07:50

 

09:30

 

11:00

 

12:40

 

13:40

 

15:00

 

16:30

 

17:30

 

19:00

 

20:35

 

21:30

 

23:00

01.40, 03.20, 04.50, 05.30 saatlerinde Sabiha Gökçen kalkışlı aracımız Kadıköy, Acıbadem Metro, Yenisahra, Tepeüstü ve Kavacık’a uğradıktan sonra İstanbul Havalimanı’na hareket etmektedir. Kadıköy’e uğrayan araçlarımızın kalkış saati Sabiha Gökçen kalkış saatinden 30 dakika sonrasıdır. İstanbul Havalimanı’ndan kalkan 01.15, 02.00, 03.00, 04.00 seferlerimiz Kavacık, Tepeüstü, Yenisahra, Acıbadem Metro ve Kadıköy’e uğradıktan sonra Sabiha Gökçen Havalimanı’na gelmektedir. Trafik yoğunluğu kaza gibi olağanüstü durumlarla karşılaşıldığında rotalarımızda ve sefer saatlerinde operasyonel değişiklikler olabilmektedir. Misafirlerimizin sefer kalkış saatinden önce durakta olmaları önemle rica olunur. 

 


 

İSTANBUL HAVALİMANI-SERBEST BÖLGE HATTI

Sefer saatleri ana durak kalkış saatleridir. Ara durağa gelme süresi trafik yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir.

00:10

 

00:30

 

00:50

 

01:10

 

01:50

 

02:50

 

04:00

 

05:00

 

05:35

 

06:15

 

06:45

 

07:05

 

07:35

 

08:00

 

08:25

 

08:50

 

09:15

 

09:40

 

10:05

 

10:30

 

10:55

 

11:15

 

11:35

 

11:55

 

12:20

 

12:40

 

13:00

 

13:20

 

13:40

 

14:00

 

14:20

 

14:40

 

15:05

 

15:30

 

15:55

 

16:20

 

16:45

 

17:10

 

17:35

 

18:00

 

18:25

 

18:50

 

19:10

 

19:30

 

19:50

 

20:10

 

20:30

 

20:50

 

21:10

 

21:30

 

21:50

 

22:10

 

22:30

 

22:50

 

23:10

 

23:30

 

23:50

Trafik yoğunluğu kaza gibi olağanüstü durumlarla karşılaşıldığında rotalarımızda ve sefer saatlerinde operasyonel değişiklikler olabilmektedir. Misafirlerimizin sefer kalkış saatinden önce durakta olmaları önemle rica olunur. 

 


 

İSTANBUL HAVALİMANI -ŞİRİNEVLER HATTI

Sefer saatleri ana durak kalkış saatleridir. Ara durağa gelme süresi trafik yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir.

00:00

 

00:30

 

01:00

 

02:00

 

03:00

 

04:00

 

05:00

 

05:40

 

06:10

 

06:40

 

07:05

 

07:30

 

08:00

 

08:30

 

09:05

 

09:40

 

10:10

 

10:35

 

11:05

 

11:30

 

12:00

 

12:30

 

12:55

 

13:25

 

13:50

 

14:15

 

14:45

 

15:15

 

15:45

 

16:10

 

16:40

 

17:05

 

17:35

 

18:00

 

18:25

 

18:50

 

19:15

 

19:45

 

20:15

 

20:45

 

21:20

 

21:50

 

22:20

 

22:45

 

23:10

 

23:35

Trafik yoğunluğu kaza gibi olağanüstü durumlarla karşılaşıldığında rotalarımızda ve sefer saatlerinde operasyonel değişiklikler olabilmektedir. Misafirlerimizin sefer kalkış saatinden önce durakta olmaları önemle rica olunur.

 


 

İSTANBUL HAVALİMANI-TAKSİM HATTI

Sefer saatleri ana durak kalkış saatleridir. Ara durağa gelme süresi trafik yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir.

00:05

 

00:35

 

01:15

 

02:15

 

03:15

 

04:15

 

05:15

 

06:00

 

06:35

 

07:30

 

08:05

 

08:40

 

09:15

 

09:45

 

10:15

 

10:50

 

11:10

 

11:25

 

11:45

 

12:10

 

12:40

 

13:00

 

13:20

 

13:40

 

14:00

 

14:20

 

14:45

 

15:10

 

15:35

 

16:00

 

16:25

 

16:50

 

17:15

 

17:40

 

18:05

 

18:30

 

18:55

 

19:20

 

19:45

 

20:10

 

20:35

 

21:00

 

21:25

 

21:50

 

22:15

 

22:40

 

23:05

 

23:35

02.00, 03.40, 04.20, 04.55, 05.35, saatlerinde Taksim Meydan’dan hareket eden araçlarımız Beşiktaş, Zincirlikuyu ve 4. Levent’e uğradıktan sonra İstanbul Havalimanı’na hareket etmektedir. 06.05 seferimiz Beşiktaş Meydan durağımızdan kalkış yapmaktadır. Aracın tahmini geliş süresi Taksim kalkışının 15 dakika sonrasıdır. 00.05, 00.35, 01.15, 02.15, 03.15, 04.15, 05.15 İstanbul Havalimanı kalkışlı seferlerimiz 4. Levent, Zincirlikuyu ve Beşiktaş’a uğradıktan sonra Taksim durağımıza gelmektedir. Trafik yoğunluğu kaza gibi olağanüstü durumlarla karşılaşıldığında rotalarımızda ve sefer saatlerinde operasyonel değişiklikler olabilmektedir. Misafirlerimizin sefer kalkış saatinden önce durakta olmaları önemle rica olunur. 

 


 

İSTANBUL HAVALİMANI-TEPECİK HATTI

Sefer saatleri ana durak kalkış saatleridir. Ara durağa gelme süresi trafik yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir.

00:10

 

00:30

 

00:50

 

01:10

 

01:50

 

02:50

 

04:00

 

05:00

 

05:35

 

06:15

 

06:45

 

07:05

 

07:35

 

08:00

 

08:25

 

08:50

 

09:15

 

09:40

 

10:05

 

10:30

 

10:55

 

11:15

 

11:35

 

11:55

 

12:20

 

12:40

 

13:00

 

13:20

 

13:40

 

14:00

 

14:20

 

14:40

 

15:05

 

15:30

 

15:55

 

16:20

 

16:45

 

17:10

 

17:35

 

18:00

 

18:25

 

18:50

 

19:10

 

19:30

 

19:50

 

20:10

 

20:30

 

20:50

 

21:10

 

21:30

 

21:50

 

22:10

 

22:30

 

22:50

 

23:10

 

23:30

 

23:50

Trafik yoğunluğu kaza gibi olağanüstü durumlarla karşılaşıldığında rotalarımızda ve sefer saatlerinde operasyonel değişiklikler olabilmektedir. Misafirlerimizin sefer kalkış saatinden önce durakta olmaları önemle rica olunur. 

 


 

İSTANBUL HAVALİMANI-TEPEÜSTÜ  HATTI

Sefer saatleri ana durak kalkış saatleridir. Ara durağa gelme süresi trafik yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir.

00:00

 

01:15

 

02:00

 

03:00

 

04:00

 

06:00

 

07:15

 

08:00

 

08:45

 

09:30

 

10:15

 

11:00

 

11:45

 

12:30

 

13:00

 

13:45

 

14:30

 

15:15

 

16:00

 

16:45

 

17:30

 

18:15

 

19:00

 

19:45

 

20:30

 

21:30

 

22:15

 

23:00

01.40, 03.20, 04.50, 05.30 saatlerinde Sabiha Gökçen kalkışlı aracımız Kadıköy, Acıbadem Metro, Yenisahra, Tepeüstü ve Kavacık’a uğradıktan sonra İstanbul Havalimanı’na hareket etmektedir. Kadıköy’e uğrayan araçlarımızın kalkış saati Sabiha Gökçen kalkış saatinden 30 dakika sonrasıdır. İstanbul Havalimanı’ndan kalkan 01.15, 02.00, 03.00, 04.00 seferlerimiz Kavacık, Tepeüstü, Yenisahra, Acıbadem Metro ve Kadıköy’e uğradıktan sonra Sabiha Gökçen Havalimanı’na gelmektedir. Trafik yoğunluğu kaza gibi olağanüstü durumlarla karşılaşıldığında rotalarımızda ve sefer saatlerinde operasyonel değişiklikler olabilmektedir. Misafirlerimizin sefer kalkış saatinden önce durakta olmaları önemle rica olunur. 

 


 

İSTANBUL HAVALİMANI – ULUBATLI HATTI

Sefer saatleri ana durak kalkış saatleridir. Ara durağa gelme süresi trafik yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir.

00:00

 

00:25

 

00:50

 

01:15

 

01:45

 

02:15

 

03:00

 

04:00

 

04:45

 

05:40

 

06:10

 

06:40

 

07:10

 

07:35

 

08:00

 

08:30

 

09:00

 

09:30

 

10:00

 

10:25

 

10:45

 

11:05

 

11:25

 

11:45

 

12:05

 

12:25

 

12:45

 

13:05

 

13:25

 

13:45

 

14:05

 

14:25

 

14:45

 

15:05

 

15:25

 

15:45

 

16:05

 

16:25

 

16:45

 

17:05

 

17:25

 

17:45

 

18:05

 

18:25

 

18:45

 

19:05

 

19:25

 

19:50

 

20:15

 

20:40

 

21:05

 

21:30

 

21:55

 

22:20

 

22:45

 

23:10

 

23:35

Ordu Caddesi trafiğe kapalı olduğu için Beyazıt Meydan-İstanbul Havalimanı hattımızın 10.00 ile 21.00 saatleri arasında ilk kalkış durağı Aksaray olacaktır. Akşam saatlerinde Beyazıt Meydan’dan ilk kalkış 21.15’te yapılmaktadır. NOT: Trafik yoğunluğu ve kaza gibi olağanüstü durumlarla karşılaşıldığında rotalarımızda ve sefer saatlerinde operasyonel değişiklikler olabilmektedir. Misafirlerimizin sefer kalkış saatinden önce durakta olmaları önemle rica olunur.

 


 

İSTANBUL HAVALİMANI-YENİBOSNA (KULELİ) HATTI

Sefer saatleri ana durak kalkış saatleridir. Ara durağa gelme süresi trafik yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir.

00:00

 

00:30

 

01:00

 

02:00

 

03:00

 

04:00

 

05:00

 

05:40

 

06:10

 

06:40

 

07:05

 

07:30

 

08:00

 

08:30

 

09:05

 

09:40

 

10:10

 

10:35

 

11:05

 

11:30

 

12:00

 

12:30

 

12:55

 

13:25

 

13:50

 

14:15

 

14:45

 

15:15

 

15:45

 

16:10

 

16:40

 

17:05

 

17:35

 

18:00

 

18:25

 

18:50

 

19:15

 

19:45

 

20:15

 

20:45

 

21:20

 

21:50

 

22:20

 

22:45

 

23:10

 

23:35

Trafik yoğunluğu kaza gibi olağanüstü durumlarla karşılaşıldığında rotalarımızda ve sefer saatlerinde operasyonel değişiklikler olabilmektedir. Misafirlerimizin sefer kalkış saatinden önce durakta olmaları önemle rica olunur. 

 


 

İSTANBUL HAVALİMANI-YENİSAHRA HATTI

Sefer saatleri ana durak kalkış saatleridir. Ara durağa gelme süresi trafik yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir.

00:00

 

01:15

 

02:00

 

03:00

 

04:00

 

06:00

 

07:15

 

08:00

 

08:45

 

09:30

 

10:15

 

11:00

 

11:45

 

12:30

 

13:00

 

13:45

 

14:30

 

15:15

 

16:00

 

16:45

 

17:30

 

18:15

 

19:00

 

19:45

 

20:30

 

21:30

 

22:15

 

23:00

01.40, 03.20, 04.50, 05.30 saatlerinde Sabiha Gökçen kalkışlı aracımız Kadıköy, Acıbadem Metro, Yenisahra, Tepeüstü ve Kavacık’a uğradıktan sonra İstanbul Havalimanı’na hareket etmektedir. Kadıköy’e uğrayan araçlarımızın kalkış saati Sabiha Gökçen kalkış saatinden 30 dakika sonrasıdır. İstanbul Havalimanı’ndan kalkan 01.15, 02.00, 03.00, 04.00 seferlerimiz Kavacık, Tepeüstü, Yenisahra, Acıbadem Metro ve Kadıköy’e uğradıktan sonra Sabiha Gökçen Havalimanı’na gelmektedir. Trafik yoğunluğu kaza gibi olağanüstü durumlarla karşılaşıldığında rotalarımızda ve sefer saatlerinde operasyonel değişiklikler olabilmektedir. Misafirlerimizin sefer kalkış saatinden önce durakta olmaları önemle rica olunur. 

 


 

İSTANBUL HAVALİMANI- ZİNCİRLİKUYU METROBÜS HATTI

Sefer saatleri ana durak kalkış saatleridir. Ara durağa gelme süresi trafik yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir.

00:05

 

00:35

 

01:15

 

02:15

 

03:15

 

04:15

 

05:15

 

06:00

 

06:35

 

08:00

 

09:00

 

10:00

 

11:00

 

12:00

 

13:00

 

14:00

 

15:00

 

16:00

 

17:00

 

18:00

 

19:00

 

20:00

 

21:00

 

22:30

 

23:30

02.00, 03.40, 04.20, 04.55, 05.35, saatlerinde Taksim Meydan’dan hareket eden araçlarımız Beşiktaş, Zincirlikuyu ve 4. Levent’e uğradıktan sonra İstanbul Havalimanı’na hareket etmektedir. Aracın tahmini geliş süresi Taksim kalkışının 15 dakika sonrasıdır. 00.05, 00.35, 01.15, 02.15, 03.15, 04.15, 05.15 İstanbul Havalimanı kalkışlı seferlerimiz 4. Levent, Zincirlikuyu ve Beşiktaş’a uğradıktan sonra Taksim durağımıza gelmektedir. Trafik yoğunluğu kaza gibi olağanüstü durumlarla karşılaşıldığında rotalarımızda ve sefer saatlerinde operasyonel değişiklikler olabilmektedir. Misafirlerimizin sefer kalkış saatinden önce durakta olmaları önemle rica olunur. 

 


 

 

Lütfen bizi takip edin ve beğenin:
Tweet
Pin Share
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Yandex.Metrica
kurtköy escortbağcılar escortbağdat caddesi escortbaşakşehir escortbayrampaşa escortbeykoz escortbodrum escort
Twitter
Visit Us
Follow Me
Tweet
YouTube
YouTube
Instagram
Linkedin
Share
E posta
RSS
kürtçe mp3 indir dur