Balıkesir Kütahya tren saatleri

Balıkesir Kütahya tren saatleri burada listelenmiştir

25 Mayıs 2022 137 0

BALIKESİR KÜTAHYA TREN SAATLERİ

Kütahya – Balıkesir Bölgesel Treni Güzergahı

Bu trenler Kütahya > Balıkesir > Kütahya arasında her gün işlerler. Kütahya, Köprüören, Tavşanlı, Emirler, Demirli, Değirmisaz, Balıköy, Alöve, Gökçedağ, Nallıkaya, Piribeyler, Güneyköy, Sindirler, Dursunbey, Selimağa, Gazellidere, Dada, Kireç, Mezitler, Sarfaklar, Nusrat, Çandır, Balıkesir güzergahlarında hizmet vermektedir. Kütahya Balıkesir Kütahya tren seferleri, tren saatleri, tren bileti fiyatları. Kütahya Balıkesir tren yolculuğu yaklaşık 5 saat 20 dakika sürmektedir.

 

Balıkesir > Kütahya Güzergahı Tren Saatleri

İstasyonu

1. Tren

Balıkesir

07:10

Gündoğan

07:17

Nusrat

07:37

Mezitler

07:57

Kireç

08:06

Dursunbey

08:47

Mazlumlar

09:14

Piribeyler

09:21

Gökçedağ

09:42

Alöve

09:49

Balıköy

10:03

Emirler

10:44

Tavşanlı

11:01

Km.41+500

11:20

Kütahya

11:45

 


 

Kütahya > Balıkesir Güzergahı Tren Saatleri

İstasyonu

1. Tren

Kütahya

15:45

Km.41+500

16:12

Tavşanlı

16:35

Balıköy

17:25

Alöve

17:37

Gökçedağ

17:43

Piribeyler

18:03

Mazlumlar

18:09

Dursunbey

18:37

Kireç

19:18

Mezitler

19:26

Nusrat

19:46

Gündoğan

20:06

Balıkesir

20:11

 


 

 

Lütfen bizi takip edin ve beğenin:
Tweet
Pin Share
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Yandex.Metrica
Twitter
Visit Us
Follow Me
Tweet
YouTube
YouTube
Instagram
Linkedin
Share
E posta
RSS