Basmane (İzmir) Ödemiş tren saatleri

Basmane (İzmir) Ödemiş tren saatleri burada listelenmiştir

02 Haziran 2022 165 0

BASMANE (İZMİR)  ÖDEMİŞ TREN SAATLERİ

 

İzmir Ödemiş Bölgesel Treni Güzergahı

Bu trenler İzmir > Ödemiş > İzmir arasında her gün işlerler. İzmir Ödemiş Bölgesel Trenleri; İzmir (Basmane), Gaziemir, Adnan Menderes Havalimanı, Menderes, Pancar, Torbalı, Gürgür, Taşkesik, Arıkbaşı, Karpuzlu, Elifli, Furunlu, Bayındır, Yakaköy, Çatal, Pınarlı Durağı, Derebaşı, Doyranlı, İlkkurşun, Ödemiş güzergahlarında hizmet vermektedir. İzmir Adnan Menderes Havalimanı Ödemiş tren seferleri, tren saatleri

 

 

 

İstasyon

İzmir Basmane > Ödemiş Hattı Trenleri

1. Tren2. Tren3. Tren4. Tren5. Tren6. Tren7. Tren

İzmir (Basmane)

06:3009:0012:0015:3017:0020:4022:05

Gaziemir

06:5109:1412:1715:5217:1821:0322:27

Adnanmenderes Havaalanı

06:5609:1912:2215:5817:2321:0922:32

Menderes

07:0109:2412:2816:0517:2821:15x

Pancar

07:1309:36xx17:4021:28x

Torbalı

07:2409:4612:5016:3617:5021:3922:56

Gürgür

xx12:58x17:58xx

Taşkesik

07:35x13:02x18:0221:50x

Arıkbaşı

07:4110:0113:0816:5118:0821:5623:11

Karpuzlu

07:4810:0813:1516:5818:1522:0323:18

Elifli

07:52x13:19x18:19xx

Furunlu

07:5510:1413:2217:0418:22xx

Bayındır

08:0110:2013:2817:1218:2822:1223:27

Bayındır MYO

08:0610:25x17:17xxx

Yakaköy

08:09x13:34x18:34xx

Çatal

08:1610:3213:4017:2418:4022:2223:37

Pınarlı Durağı

08:20xx17:2818:44xx

Derebaşı

08:25x13:48x18:49xx

Doyranlı

08:29x13:52x18:53xx

İlkkurşun

08:3510:4813:5817:4118:5922:3823:53

Ödemiş Gar

08:4610:5914:0917:5219:1022:4900:04

Ödemiş Şehir

08:5111:0414:1417:5719:1522:5400:09

 


 

 

İstasyon

Ödemiş> İzmir Basmane Hattı Trenleri

1. Tren2. Tren3. Tren4. Tren5. Tren6. Tren7. Tren

Ödemiş Şehir

05:2007:1009:3511:3015:0018:0519:50

Ödemiş Gar

05:2407:1409:3911:3415:0418:0919:54

Beytiköy

05:29xxxx18:14x

İlkkurşun

05:3607:2509:5011:4515:1518:2120:05

Doyranlı

05:42xx11:51x18:27x

Derebaşı

05:46xx11:55x18:31x

Pınarlı Durağı

05:5107:3810:03xx18:36x

Çatal

05:5607:4410:0812:0415:3218:4220:22

Yakaköy

06:0107:49x12:09x18:47x

Bayındır MYO

06:0407:5210:15x15:3918:50x

Bayındır

06:0908:0010:2112:1415:4518:5720:32

Furunlu

06:1408:0510:2612:1915:5019:02x

Elifli

06:1708:08x12:22x19:05x

Karpuzlu

06:2108:1210:3212:2615:5619:0920:41

Arıkbaşı

06:2808:1910:3912:3316:0319:1620:48

Taşkesik

06:3408:25x12:39x19:22x

Gürgür

06:38xxxx19:26x

Torbalı

06:5008:3710:5412:5116:1819:3921:04

Pancar

07:0108:48xx16:2719:49x

Menderes

07:1509:0311:1613:1716:3920:04x

Adnanmenderes Havaalanı

07:2009:0911:2213:2216:4420:0921:32

Gaziemir

07:2509:1411:2813:2716:4920:1621:38

İzmir (Basmane)

07:4409:3311:4513:4517:0920:3321:57

 


 

 

Lütfen bizi takip edin ve beğenin:
Tweet
Pin Share
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Yandex.Metrica
Twitter
Visit Us
Follow Me
Tweet
YouTube
YouTube
Instagram
Linkedin
Share
E posta
RSS