Denizli Söke tren saatleri

Denizli Söke tren saatleri burada listelenmiştir

04 Haziran 2022 186 0

DENİZLİ SÖKE TREN SAATLERİ

 

Denizli – Aydın – Söke Bölgesel Treni Güzergahı

Denizli, Aydın, Nazilli, Söke Bölgesel Treni Denizli Goncalı, Sarayköy, Buharkent, Horsunlu, Pamukören, Kuyucak, Nazilli, İsabeyli, Atça, Sultanhisar, Karaali, Köşk, Umurlu, Aydın, İncirliova, Germencik, Ortaklar, Sazlıköy, Söke güzergahlarında her gün hizmet vermektedir. Denizli Söke tren yolculuğu yaklaşık 3 saat 15 dakika sürmektedir.

 

 

Denizli > Söke Güzergahı Tren Seferleri Saatleri

İstasyonlar

1.Tren2.Tren

Denizli

06:40

Km. 251+485

06:52

Goncalı

06:55

Sarayköy

07:11

Buharkent

07:25

Horsunlu

07:38

Pamukören

07:44

Kuyucak

07:51

Nazilli

08:04

İsabeyli

08:10

Atça

08:16

Sultanhisar

08:22

Karaali

08:26

Köşk

08:34

Umurlu

08:43

Aydın

08:57

İncirliova

09:07

Germencik

09:19

Ortaklar

09:30

Sazlıköy

09:47

Söke

09:56

 


 

Söke > Denizli Güzergahı Tren Seferleri Saatleri

İstasyonlar

1.Tren2.Tren

Söke

06:3216:30

Sazlıköy

06:4216:40

Ortaklar

07:0316:59

Germencik

07:1317:09

İncirliova

07:2317:19

Aydın

07:3417:30

Umurlu

07:4717:42

Köşk

07:5617:51

Karaali

08:0417:59

Sultanhisar

08:0818:03

Atça

08:1718:10

İsabeyli

08:2318:16

Nazilli

08:3118:23

Kuyucak

08:4218:34

Pamukören

08:4918:41

Horsunlu

08:5418:46

Buharkent

09:1619:01

Sarayköy

09:3019:15

Goncalı

09:4719:32

Denizli

09:5819:43

 

 


 

Lütfen bizi takip edin ve beğenin:
Tweet
Pin Share
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Yandex.Metrica
Twitter
Visit Us
Follow Me
Tweet
YouTube
YouTube
Instagram
Linkedin
Share
E posta
RSS