Elazığ Tatvan tren saatleri

Elazığ Tatvan tren saatleri burada listelenmiştir

27 Mayıs 2022 162 0

ELAZIĞ TATVAN TREN SAATLERİ

 

Elazığ – Tatvan – Elazığ Bölgesel Treni Güzergahı

Bu trenler Elazığ > Tatvan > Elazığ arasında haftada üçer gün olacak şekilde işlerler. Elazığ – Tatvan yönünde (Cuma-Pazar-Salı) günleri, Tatvan – Elazığ yönünde (Cumartesi-Pazartesi-Çarşamba) günleri sefer düzenlenmektedir. Bu trenler Elazığ > Yurt > Çağlar > Muratbağı > Palu > Beyhan > Ekerek > Suveren > Hodan > Genç > Uyanık > Bozkanat > Oymapınar > Ulukaya > Kurt > Muş > Bahçetepe > Sıcaksu > Rahova > Tatvan Gar güzergahlarında hizmet vermektedir. Elazığ Tatvan tren seferleri, tren saatleri, tren bileti fiyatları hakkında bilgi. Elazığ Tatvan tren yolculuğu yaklaşık 5 saat 20 dakika sürmektedir.

 

 

Elazığ > Tatvan Güzergahı Tren Saatleri

İstasyonu

1. Tren

Elazığ

06:34

Yurt

06:56

Çağlar

07:06

Muratbağı

07:45

Palu

08:01

Beyhan

08:19

Ekerek

08:32

Suveren

08:45

Hodan

08:51

Genç

09:08

Uyanık

09:36

Bozkanat

09:40

Oymapınar

09:55

Asmakaya

10:11

Km.223+600

10:17

Ulukaya

10:25

Yeniköşk

10:30

Kurt

10:41

Muş

11:06

Bahçetepe

11:49

Sıcaksu

12:03

Rahova

12:23

Km. 358+360

12:35

Tatvan Gar

12:37

 


 

Tatvan > Elazığ Güzergahı Tren Saatleri

İstasyonu

1. Tren

Tatvan Gar

08:40

Rahova

08:57

Sıcaksu

09:18

Muş

10:17

Kurt

10:45

Yeniköşk

10:51

Ulukaya

10:56

Km.223+600

11:04

Asmakaya

11:10

Oymapınar

11:26

Bozkanat

11:40

Uyanık

11:43

Genç

12:13

Hodan

12:29

Suveren

12:37

Ekerek

12:54

Beyhan

13:09

Palu

13:30

Muratbağı

13:48

Çağlar

14:29

Yurt

14:42

Elazığ

15:05

 


 

 

Lütfen bizi takip edin ve beğenin:
Tweet
Pin Share
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Yandex.Metrica
Twitter
Visit Us
Follow Me
Tweet
YouTube
YouTube
Instagram
Linkedin
Share
E posta
RSS