Kapıkule Halkalı tren saatleri

Kapıkule Halkalı tren saatleri burada listelenmiştir

29 Mayıs 2022 106 0

KAPIKULE HALKALI TREN SAATLERİ

 

KAPIKULE HALKALI ARASI BÖLGESEL TRENİ GÜZERGAHI 

İstanbul > Edirne > İstanbul arasında her gün işlerler. Halkalı > Çerkezköy > Kapıkule, Kapıkule > Çerkezköy > Halkalı ve Çerkezköy > Halkalı, Halkalı > Çerkezköy güzergahlarında hizmet vermektedir.

 

Kapıkule > Halkalı  Güzergahı Tren Saatleri

İstasyonu

1. Tren

Kapıkule

08:00

Edirne Şehir

08:12

Edirne

08:17

Şerbettar

08:34

Bahçıvanova

08:41

Pehlivanköy

08:51

Alpullu

09:14

Lüleburgaz

09:27

Kayabeyli

09:38

Seyitler

09:43

Muratlı

09:57

Çorlu

10:19

Velimeşe

10:30

Çerkezköy

10:44

Sinekli

11:01

Kurfallı

11:13

Kabakça

11:26

Çatalca

11:39

Ispartakule

11:59

Km. 30+500

12:07

İstanbul(Halkalı)

12:11

 


 

Halkalı > Kapıkule Güzergahı Tren Saatleri

İstasyonu

1. Tren

İstanbul(Halkalı)

18:10

Km. 37+362

18:19

Ispartakule

18:24

Çatalca

18:45

Kabakça

18:58

Kurfallı

19:12

Sinekli

19:24

Çerkezköy

19:42

Velimeşe

19:54

Çorlu

20:06

Muratlı

20:28

Seyitler

20:41

Kayabeyli

20:45

Lüleburgaz

20:57

Alpullu

21:13

Pehlivanköy

21:33

Bahçıvanova

21:42

Şerbettar

21:49

Tayyakadın

22:02

Edirne

22:10

Edirne Şehir

22:14

Kapıkule

22:25

 


 

 

Lütfen bizi takip edin ve beğenin:
Tweet
Pin Share
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Yandex.Metrica
Twitter
Visit Us
Follow Me
Tweet
YouTube
YouTube
Instagram
Linkedin
Share
E posta
RSS