Halkalı Uzunköprü tren saatleri

Halkalı Uzunköprü tren saatleri burada listelenmiştir

29 Mayıs 2022 258 0

HALKALI UZUNKÖPRÜ TREN SAATLERİ

 

HALKALI UZUNKÖPRÜ BÖLGESEL TRENİ GÜZERGAHI

İstanbul > Uzunköprü (Edirne) > İstanbul arasında her gün işlerler. Halkalı > Ispartakule > Çatalca > Çerkezköy > Çorlu > Muratlı > Seyitler > Kayabeyli > Lüleburgaz > Alpullu > Pehlivanköy > Uzunköprü güzergahlarında hizmet vermektedir. Halkalı Uzunköprü tren seferleri, tren saatleri, tren bileti fiyatları. İstanbul Halkalı Edirne Uzunköprü tren yolculuğu yaklaşık 3 saat sürmektedir.

 

 

Halkalı > Uzunköprü Güzergahı Tren Saatleri

İstasyonu

1. Tren

İstanbul(Halkalı)

12:40

Km. 37+362

12:49

Ispartakule

12:53

Çatalca

13:14

Kabakça

13:27

Kurfallı

13:41

Sinekli

13:53

Çerkezköy

14:11

Velimeşe

14:23

Çorlu

14:35

Muratlı

14:57

Seyitler

15:10

Kayabeyli

15:14

Lüleburgaz

15:25

Alpullu

15:41

Pehlivanköy

16:01

Uzunköprü

16:16

 


 

Uzunköprü > Halkalı Güzergahı Tren Saatleri

İstasyonu

1. Tren

Uzunköprü

18:20

Pehlivanköy

18:38

Alpullu

19:01

Lüleburgaz

19:14

Kayabeyli

19:25

Seyitler

19:30

Muratlı

19:45

Çorlu

20:07

Velimeşe

20:19

Çerkezköy

20:33

Sinekli

20:50

Kurfallı

21:02

Kabakça

21:15

Çatalca

21:30

Ispartakule

21:53

Km. 30+500

22:01

İstanbul(Halkalı)

22:05

 


 

 

Lütfen bizi takip edin ve beğenin:
Tweet
Pin Share
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Yandex.Metrica
Twitter
Visit Us
Follow Me
Tweet
YouTube
YouTube
Instagram
Linkedin
Share
E posta
RSS