İzmir (Basmane) Tire tren saatleri

İzmir (Basmane) Tire tren saatleri burada listelenmiştir

02 Haziran 2022 238 0

İZMİR (BASMANE) TİRE TREN SAATLERİ

 

İzmir – Tire Bölgesel Treni Güzergahı

İzmir – Tire Bölgesel Treni İzmir (Basmane) – Torbalı – Bayındır – Tire arasında her gün işlerler. İzmir – Tire Bölgesel Treni İzmir (Basmane) > Gaziemir, Adnan Menderes Havaalanı, Menderes, Pancar, Torbalı, Gürgür, Taşkesik, Arıkbaşı, Karpuzlu, Elifli, Furunlu, Bayındır, Bayındır MYO, Yakaköy, Çatal, Tire Toki Mah., Tire güzergahlarında her gün hizmet vermektedir.

 

 

İzmir (Basmane) > Tire Güzergahı Tren Saatleri

İstasyon Adı

1.Tren2.Tren3.Tren4.Tren

İzmir (Basmane)

10:0014:1515:2019:00

Gaziemir

10:1514:3815:4019:18

A. M. Havaalanı

10:2014:4415:4519:23

Menderes

10:2614:4915:5019:28

Pancar

10:4115:0316:0419:40

Torbalı

10:5315:1416:1719:50

Gürgür

11:01XXX

Taşkesik

11:05XXX

Arıkbaşı

11:1115:2916:3220:07

Karpuzlu

11:1815:3616:3920:16

Elifli

11:22XXX

Furunlu

11:25XXX

Bayındır

11:3015:4616:4820:31

Bayındır MYO

11:35XXX

Yakaköy

11:38XXX

Çatal

11:4415:5616:5820:42

Km.91+300 (Toki Mah. Durağı)

11:5216:0417:0620:50

Fen Lisesi Durağı

11:57X17:11X

Tire

12:0016:1117:1420:57

 

Tire > (Basmane) İzmir Güzergahı Tren Saatleri

İstasyon Adı

1.Tren2.Tren3.Tren4.Tren

Tire

06:3008:0013:0016:40

Fen Lisesi Durağı

X08:04X16:44

Tire Toki Mah. (Km.91+300)

06:3708:0913:0816:49

Çatal

06:4508:1713:1716:57

Yakaköy

XXX17:02

Bayındır MYO

X08:24X17:05

Bayındır

06:5408:2913:2717:11

Furunlu

X08:34X17:16

Elifli

X08:37X17:19

Karpuzlu

07:0308:4113:3717:23

Arıkbaşı

07:1008:4813:4517:31

Taşkesik

XXX17:37

Gürgür

XXX17:41

Torbalı

07:2509:0414:0217:51

Pancar

07:3609:1514:1318:02

Menderes

07:5109:3014:2718:15

A. M. Havaalanı

07:5609:3514:3318:20

Gaziemir

08:0109:4014:3918:25

İzmir (Basmane)

08:2009:5714:5718:44

 


 

 

Lütfen bizi takip edin ve beğenin:
Tweet
Pin Share
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Yandex.Metrica
Twitter
Visit Us
Follow Me
Tweet
YouTube
YouTube
Instagram
Linkedin
Share
E posta
RSS