Ankara İstanbul yüksek hızlı tren saatleri

Ankara İstanbul yüksek hızlı tren saatleri burada listelenmiştir

17 Haziran 2022 132 0

 

ANKARA İSTANBUL

YÜKSEK HIZLI TREN SAATLERİ

 

Ankara İstanbul Yüksek Hızlı Tren

Ankara İstanbul seferi için Ankara Gar’dan hareket eden yüksek hızlı trenler sırasıyla (Eryaman) Sincan, Polatlı, Eskişehir, Bozüyük, Bilecik, Arifiye, İzmit, Gebze, Pendik, Bostancı, Söğütlüçeşme, Bakırköy ve Halkalı istasyonlarında durmaktadır. Yine yukarıdaki tablodan görüleceği gibi günde 8 sefer yapılan hattaki bazı trenler bu durakların bir kısmında durmamaktadır.

 

 

Ankara > İstanbul Güzergahı Hızlı Tren Seferleri Saatleri

İstasyonlar

Ankara İstanbul Hattı Hızlı Trenleri
12345

ANKARA

06:0007:1509:2010:4511:25

Eryaman

X07:3309:3811:0311:43

Polatlı

X07:56X11:2612:06

ESKİŞEHİR

07:2608:4610:4812:1612:56

Bozüyük

X09:02X12:3213:12

BİLECİK

X09:24X12:5413:34

Arifiye

X10:0111:5813:3114:11

İZMİT

X10:2412:2113:5414:34

Gebze

X10:5712:5914:2815:06

Pendik

09:5111:2113:2214:5315:28

Bostancı

X11:4213:4315:1115:49

Söğütlüçeşme

10:1911:5113:5315:2715:59

Bakırköy

Halkalı

SÜRE4:194:364:334:424:34
Ankara > İstanbul Güzergahı Hızlı Tren Seferleri Saatleri
İstasyonlarAnkara İstanbul Hattı Hızlı Trenleri
6789
ANKARA13:0015:3517:4519:15
Eryaman13:1815:5318:0319:33
PolatlıX16:1618:26X
ESKİŞEHİR14:2817:0619:1620:43
BozüyükX17:2219:32X
BİLECİKX17:4419:54X
ArifiyeX18:2120:3121:57
İZMİT16:0018:4420:5422:20
GebzeX19:1621:27X
Pendik16:5519:3721:4923:13
Bostancı17:1619:5722:0923:41
Söğütlüçeşme17:2620:0622:2423:51
Bakırköy22:53
Halkalı23:09
SÜRE4:264:315:244:36

İstanbul > Ankara Güzergahı Hızlı Tren Seferleri Saatleri

İstasyonlar

İstanbul Ankara Hattı Hızlı Trenleri
1234

Halkalı

06:35

Bakırköy

06:53

Söğütlüçeşme

06:0507:2509:3511:20

Bostancı

X07:3609:4711:31

Pendik

06:3707:5710:2112:03

Gebze

X08:1910:44X

İZMİT

X08:5211:1712:57

Arifiye

X09:1311:3813:18

BİLECİK

X09:5112:16X

Bozüyük

X10:1512:40X

ESKİŞEHİR

09:0510:3513:0014:35

Polatlı

X11:2313:48X

Eryaman

X11:4814:1315:45

ANKARA

10:3012:0414:2916:01
SÜRE4:255:294:544:41
İstanbul > Ankara Güzergahı Hızlı Tren Seferleri Saatleri
İstasyonlarİstanbul Ankara Hattı Hızlı Trenleri
56789
Halkalı
Bakırköy
Söğütlüçeşme13:2015:1516:4017:1019:15
Bostancı13:3215:2616:5217:2719:26
Pendik13:5915:5317:2817:5019:53
Gebze14:22X17:4818:11X
İZMİT14:5516:4818:2118:4420:48
Arifiye15:1717:0918:4219:0521:09
BİLECİK15:56X19:2119:47X
Bozüyük16:20X19:4520:12X
ESKİŞEHİR16:4018:2620:0520:3222:27
Polatlı17:28X20:5321:20X
Eryaman17:5319:3621:1821:4523:37
ANKARA18:0919:5221:3422:0123:53
SÜRE4:494:374:544:514:38

 

 


 

Lütfen bizi takip edin ve beğenin:
Tweet
Pin Share
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Yandex.Metrica
Twitter
Visit Us
Follow Me
Tweet
YouTube
YouTube
Instagram
Linkedin
Share
E posta
RSS