İstanbul Karaman yüksek hızlı tren saatleri

İstanbul Karaman yüksek hızlı tren saatleri burada listelenmiştir

19 Haziran 2022 360 0

İSTANBUL KARAMAN

YÜKSEK HIZLITREN SAATLERİ

 

İSTANBUL KARAMAN YÜKSEK HIZLI TREN GÜZERGAHI 

İstanbul Karaman arası yüksek hızlı tren yolculuğu yaklaşık 7 saat sürmektedir.

 

 

İstanbul > Karaman Güzergahı YHT Seferleri Saatleri

İstasyonlar

1. Tren2. Tren

İstanbul Halkalı (K)

07:20

İstanbul Bakırköy (K)

07:38

İstanbul (Söğütlü Ç.)

08:15

İstanbul (Bostancı)

08:27

İstanbul (Pendik)

08:49

Gebze

09:09

İzmit YHT

09:42

Arifiye

10:03

Bilecik YHT

10:41

Bozüyük YHT

11:05

Eskişehir

11:25

Selçuklu YHT

13:14

Konya

13:28

Çumra

13:51

Demiryurt

14:05

Karaman

14:18
İstanbul > Karaman arasında her gün işlerler.


Karaman > İstanbul Güzergahı YHT Seferleri Saatleri

İstasyonlar

1. Tren2. Tren

Karaman

15:45

Çumra

16:11

Konya

16:43

Selçuklu YHT

16:52

Eskişehir

18:38

Bozüyük YHT

18:54

Bilecik YHT

19:17

Arifiye

19:54

İzmit YHT

20:17

Gebze

20:49

İstanbul (Pendik)

21:12

İstanbul (Bostancı)

21:33

İstanbul(Söğütlü Ç.)

21:54

İstanbul Bakırköy (V)

22:27

İstanbul Halkalı (V)

22:43
Karaman > İstanbul arasında her gün işlerler.

 

 


 

Lütfen bizi takip edin ve beğenin:
Tweet
Pin Share
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Yandex.Metrica
kurtköy escortbağcılar escortbağdat caddesi escortbaşakşehir escortbayrampaşa escortbeykoz escortbodrum escort
Twitter
Visit Us
Follow Me
Tweet
YouTube
YouTube
Instagram
Linkedin
Share
E posta
RSS
kürtçe mp3 indir dur