İstanbul Karaman yüksek hızlı tren saatleri

İstanbul Karaman yüksek hızlı tren saatleri burada listelenmiştir

19 Haziran 2022 96 0

İSTANBUL KARAMAN

YÜKSEK HIZLITREN SAATLERİ

 

İSTANBUL KARAMAN YÜKSEK HIZLI TREN GÜZERGAHI 

İstanbul Karaman arası yüksek hızlı tren yolculuğu yaklaşık 7 saat sürmektedir.

 

 

İstanbul > Karaman Güzergahı YHT Seferleri Saatleri

İstasyonlar

1. Tren2. Tren

İstanbul Halkalı (K)

07:20

İstanbul Bakırköy (K)

07:38

İstanbul (Söğütlü Ç.)

08:15

İstanbul (Bostancı)

08:27

İstanbul (Pendik)

08:49

Gebze

09:09

İzmit YHT

09:42

Arifiye

10:03

Bilecik YHT

10:41

Bozüyük YHT

11:05

Eskişehir

11:25

Selçuklu YHT

13:14

Konya

13:28

Çumra

13:51

Demiryurt

14:05

Karaman

14:18
İstanbul > Karaman arasında her gün işlerler.


Karaman > İstanbul Güzergahı YHT Seferleri Saatleri

İstasyonlar

1. Tren2. Tren

Karaman

15:45

Çumra

16:11

Konya

16:43

Selçuklu YHT

16:52

Eskişehir

18:38

Bozüyük YHT

18:54

Bilecik YHT

19:17

Arifiye

19:54

İzmit YHT

20:17

Gebze

20:49

İstanbul (Pendik)

21:12

İstanbul (Bostancı)

21:33

İstanbul(Söğütlü Ç.)

21:54

İstanbul Bakırköy (V)

22:27

İstanbul Halkalı (V)

22:43
Karaman > İstanbul arasında her gün işlerler.

 

 


 

Lütfen bizi takip edin ve beğenin:
Tweet
Pin Share
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Yandex.Metrica
Twitter
Visit Us
Follow Me
Tweet
YouTube
YouTube
Instagram
Linkedin
Share
E posta
RSS